ParistClinic Kimdir?

Parist Clinic, uzman doktorları ve profesyonel ekibi ile yurt dışından sağlık operasyonları için gelen hastaların, operasyon öncesi ve sonrası süreçlerini kusursuz yöneten sağlık hizmeti şirketidir. Ekip olarak önceliğimiz bizi tercih eden hastalarımızın taleplerini eksiksiz karşılamaktır.

Bu kapsamda ilham noktalarımızdan ve hedeflerimizden sizlere kısaca bahsetmek isteriz.

Çalışmalarımızı yürütürken iki büyülü şehirden ilham almaktayız: Bunlar sanat ve estetiğin şehri Paris ile iki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul’dur.

Sembolümüz ise Zambaktır. Orijinal ismi Fleur De Lis olan Zambak dünya da mükemmelliği, yaşamı, yeniliği ve mutluluğu sembolize etmektedir. Parist Clinic olarak sembolümüz olan zambaktan aldığımız ilhamla hastalarımızın daha sağlıklı, daha mutlu bir yaşam sahip olmaları için çalışıyoruz.

Belirtmek isteriz ki hizmet verdiğimiz bütün operasyonlar titizlikle ve profesyonelce yürütülmektedir. Bu kapsamda hastalarımızın Türkiye’ye giriş, tedavi öncesi ve sonrası ve yurt dışına çıkış süreçlerinde, hasta memnuniyeti ve konforunu ön planda tutarak hizmet vermek önceliğimizdir.

Doktorlarımız ve sağlık personelimizle birlikte siz hastalarımızın tüm yaşamları boyunca ve ihtiyaç duydukları heranda yanındayız. Parist Clinic dünyanın heryerinde bir üyesi olan büyük bir ailedir.


Parist Clinic’in uzman kadrosuyla değişim zamanı.
Unutmayın zaman mutlu olma zamanı..
Union Dental

Bağdat Cad. Suadiye Apt.
No:439 Kat:4 Daire:9
34740 Suadiye
Kadıköy/İstanbul

  • Pazartesi-Cuma

    9 00  –  22 00

  • Cumartesi

    9 00  –  17 00

© 2022 Paristclinic. All rights reserved.